Bizi Tanıyın

icon

Birebir Hizmet

Finansman Danışmanlarımız, tüm kredi başvurularınız için en uygun seçenekleri hazırlar ve tüm süreç boyunca sizinle doğrudan iletişim halinde olur, sizin için çalışır.

icon

Tüm bankalar bir arada!

Kredi ihtiyacınız için aynı anda Yurt İçi ve Uluslararasında bulunan tüm bankalara başvurabilir misiniz? MMI ile artık mümkün! Tüm bankalarla görüşüp, kredi modellemeleri yaparak ve pazarlık ederek size en uygun seçenekleri sunuyoruz.

icon

Zaman ve para tasarrufu

Kredi sürecini sizin için biz planlıyoruz ve organize ediyoruz, siz vaktinizi hiç harcamıyorsunuz. Bankalarla pazarlık ediyoruz, mümkün olan en esnek ödeme koşullarını yaratıyoruz, faiz ve masrafları düşürüyoruz ve kâra geçmenizi sağlıyoruz.

icon

Evraklarla siz uğraşmayın!

Vakit nakittir! Yoğun evrak işlerini ve dokümentasyonu biz yürütüyoruz. Böylece hem zamanınız sizin oluyor, hem de hata yapma riskiniz ortadan kalkıyor.

icon

İşinize özel kredi modelleri

Şirketiniz için en uygun kredi modelini, ödeme koşullarına bağlı olarak oluşturuyoruz. Gelecekte alacağınız krediler için doğru kredi modellemeleri ile doğru teminatları kullanmanızı sağlıyoruz.

icon

Masraf indirimleri

Dosya ve diğer masrafları tamamen şeffaf hale getirerek sürprizlerle karşılaşmanızı engelliyoruz. İhtiyacınız olmayan üstü kapalı hiçbir şeye para ödemiyorsunuz.

icon

Reddedilme riskinizi azaltıyoruz

Sahip olduğunuz kısıtlı imkan ve bilgiler ile kriterlerinizin uygun olmadığı bankalara başvurarak red alma riskine girmeyin. İhtiyacınızı belirledikten sonra sizin için en doğru adrese biz gidiyoruz.