Bizi Tanıyın

MMI Group, Her türlü sektöre yönelik, Finansman Danışmanlığı ihtiyacı olan şirketler için  akıllı çözümler üreten bir danışmanlık şirketidir.

Türkiye’de İnşaat, Gayrimenkul, Sağlık, Turizm, Enerji sektörleri başta olmak üzere reel sektör ve krediler piyasası hızla büyüyor. Ticari kredilere olan talep, çok sayıda finansman seçeneğini ve birbirinden farklı ürünleri beraberinde getiriyor. Bugün, kârlı bir yatırım için doğru finansmanı bulmak, en uygun ödeme koşullarına sahip olmak ve avantajları yakalamak başlı başına bir uzmanlık alanıdır. Kurumsal Finansman Danışmanlarının verdiği hizmetler sayesinde şirketler kendileri için özel  olarak sağlanan finansman modelleri ile ciddi oranlarda kârlar elde etmekte ve planladıkları projeleri hayata geçirebilmektedir.

MMI  Group olarak, Yurt İçi ve Yurt Dışında bulunan geniş ağımız sayesinde, Türkiye’deki finansman hizmetleri sektörüne yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. 15 yılı aşkın uluslararası tecrübemizle, şirketlere uzman finansal danışmanlık desteği vererek,  kârlı yatırımları mümkün kılıyor ve uzun vadeli büyümeye açılan bir gelecek sağlıyoruz.